• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 okt.KDO DMW3 (d) - WeHaVe DMW2 (d)4 - 22
    24 okt.Zaanstreek GC1# (g) - WeHave/ASV HC1# (g)4 - 18
    24 okt.ASC'91 HS1 (h) - WeHaVe HS2 (h)20 - 33
    24 okt.Vriendschap/TOB DC2 (d) - WeHaVe DC1# (d)24 - 6
    23 okt.Lelystad D1# (g) - WeHaVe D1 (g)9 - 5
    16 okt.Nijhof/Broekland DS1 (d) - WeHaVe DS1 (d)25 - 17
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatieDetails
    29 okt. 20:00Nijenrodes DMW1 (d)WeHaVe DMW1 (d)T. (Tom) Branderhorst (Scheidsrechter)Stinzenhal
    30 okt. 12:30Zaanstreek F1 (g)WeHaVe F1 (g)Zaanstad Zuid
    30 okt. 12:55OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g)WeHaVe F1 (g)Zaanstad Zuid
    30 okt. 19:40WeHaVe HS1 (h)Zaanstreek HS2 (h)Sporthal Weespersluis
    31 okt. 11:20WeHaVe DS1 (d)Houten DS1 (d)P.G.S. (Patrick) van Keeken (Scheidsrechter), W. (Willem) van Keeken (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    31 okt. 12:30WeHaVe DC1# (d)Vido DC1 (d)Sporthal Weespersluis
    31 okt. 13:30WeHaVe HS2 (h)Zaanstreek HS3 (h)Sporthal Weespersluis
    31 okt. 14:40WeHaVe D1 (g)Vriendschap/TOB D1# (g)Sporthal Weespersluis
    31 okt. 15:30WeHaVe D2 (g)Leidsche Rijn D3 (g)Sporthal Weespersluis
    31 okt. 16:20WeHaVe E1# (g)KDO E1 (g)Sporthal Weespersluis
    5 nov. 19:45WeHaVe DMW1 (d)HCLB DMW1 (d)Sporthal Weespersluis
    5 nov. 21:00WeHaVe DMW2 (d)Auto Smeeing/BDC DMW1 (d)Sporthal Weespersluis
    6 nov. 14:40OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2 (g)WeHaVe D1 (g)Sporthal Elzenhagen
    7 nov. 10:00Wasmeer E1# (g)WeHaVe E1# (g)De Lieberg
    7 nov. 11:00HV Fidelitas D1 (g)WeHaVe D2 (g)Nieuwland
    7 nov. 12:55HV Fidelitas GC1# (g)WeHave/ASV HC1# (g)Nieuwland
    7 nov. 13:00OBW DS1 (d)WeHaVe DS1 (d)M. (Mustafa) Akbulut (Scheidsrechter), A.W.H.C. (Tonnie) Bosch (Tijdwaarnemer), D. (Daphne) Zweers (Wedstrijdsecretaris)Lentemorgen
    7 nov. 13:10Nijenrodes DC1# (d)WeHaVe DC1# (d)L.M. (Lucia) Verhoef (Scheidsrechter)Stinzenhal
    7 nov. 14:45Quintes/VVW HS2 (h)WeHaVe HS1 (h)Dars, de
    7 nov. 15:15Vido HS2 (h)WeHaVe HS2 (h)Beuk, de
    9 nov. 19:00ASV DMW1 (d)WeHaVe DMW1 (d)M. (Martine) Kemphorst - Pouw (Scheidsrechter)De Fuik
    11 nov. 21:00KDO DMW2 (d)WeHaVe DMW2 (d)KDO-hal
    13 nov. 18:30WeHaVe D2 (g)HVBS D2 (g)Sporthal Weespersluis
    13 nov. 19:35WeHaVe DS1 (d)DFS Arnhem DS1 (d)D. (Dave) van As (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    13 nov. 21:00WeHaVe HS1 (h)Kleine Sluis HS1 (h)Sporthal Weespersluis
    14 nov. 11:10WeHaVe HS2 (h)Tonegido HS1 (h)Sporthal Weespersluis
    14 nov. 13:00WeHaVe D1 (g)VOS D2# (g)Sporthal Weespersluis
    14 nov. 13:45WeHaVe E1# (g)Legmeervogels E1 (g)Sporthal Weespersluis
    14 nov. 14:45WeHaVe DC1# (d)DSG DC1 (d)Sporthal Weespersluis
    19 nov. 20:15WeHaVe DMW1 (d)VOS DMW1 (d)Sporthal Weespersluis
    20 nov. 09:00WeHaVe F1 (g)Green Park/Handbal Aalsmeer F4 (g)Sporthal Elzenhagen
    20 nov. 09:25Zaanstreek F1 (g)WeHaVe F1 (g)Sporthal Elzenhagen
    20 nov. 09:55WeHaVe F1 (g)OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g)Sporthal Elzenhagen
    20 nov. 11:15Green Park/Handbal Aalsmeer D4 (g)WeHaVe D1 (g)L. (Leo) Hagebeek (Scheidsrechter)Sporthal de Bloemhof
    20 nov. 11:30Lelystad DC1# (d)WeHaVe DC1# (d)Rietlanden
    20 nov. 20:15WeHaVe HS1 (h)BHC HS1 (h)Sporthal Weespersluis
    21 nov. 11:45Najaden GC2# (g)WeHave/ASV HC1# (g)J. (Jordy) Molleman (Scheidsrechter)Almere-Haven
    21 nov. 12:00SDS '99 D1 (g)WeHaVe D2 (g)Huis van Eemnes
    21 nov. 12:30DSG E2 (g)WeHaVe E1# (g)Calandhal
    21 nov. 13:00DSOV DS1 (d)WeHaVe DS1 (d)K. (Klaas) Pranger (Scheidsrechter), M. (Mario) Grootveld (Scheidsrechter)Het Dorpshuis
    21 nov. 13:15LHV HS2 (h)WeHaVe HS2 (h)H. (Hans) Zwart (Scheidsrechter), J. (Jade) Stomphorst (Tijdwaarnemer), E. (Eline) Augustijn (Wedstrijdsecretaris)Sportcentrum Buiningpark
    24 nov. 21:00SDS '99 DMW1 (d)WeHaVe DMW2 (d)Huis van Eemnes
    25 nov. 19:15HVBS DMW1 (d)WeHaVe DMW1 (d)De Kuil