• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.WeHaVe DMW1 (d) - HVBS DMW2 (d)17 - 15
    19 sep.WeHaVe HS1 (h) - DSOV/VOS HS1 (h)24 - 19
    19 sep.WeHaVe D2 (g) - Houten D2 (g)11 - 12
    19 sep.HCLB D1# (g) - WeHaVe D1 (g)10 - 12
    18 sep.WeHaVe DC1# (d) - Vriendschap/TOB DC2 (d)6 - 8
    18 sep.WeHave/ASV HC1# (h) - LHV/BDC HC2 (h)20 - 14
    15 sep.HVBS DMW3 (d) - WeHaVe DMW1 (d)11 - 17
    12 sep.Nijenrodes HC1 (h) - WeHave/ASV HC1# (h)17 - 22
    12 sep.Shot '73 D1# (g) - WeHaVe D2 (g)20 - 7
    12 sep.Nijenrodes D2 (g) - WeHaVe D1 (g)10 - 11
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatieDetails
    26 sep. 09:30VOS E1 (g)WeHaVe E1# (g)S. (Shirley) van Eyk (Scheidsrechter)VOS/Sportpark Bataaf (V)
    26 sep. 12:10WeHaVe D1 (g)LHV D2 (g)P.R.J. (Johannes) Frimodig (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    26 sep. 13:00WeHaVe DC1# (d)NEA DC1# (d)P.R.J. (Johannes) Frimodig (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    1 okt. 20:00WeHaVe DMW1 (d)Nieuwegein DMW3 (d)H. (Helmo) Schuurman (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    2 okt. 09:00WeHave/ASV HC1# (h)Lotus HC2 (h)C. (Chantal) den Blanken (Scheidsrechter)ASV (V)
    2 okt. 12:10WeHaVe E1# (g)Houten E2 (g)M. (Mandy) Neimeijer (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    2 okt. 13:10WeHaVe D2 (g)Voice D1# (g)M. (Mandy) Neimeijer (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    2 okt. 19:30Vido DS1 (d)WeHaVe DS1 (d)E.A (Eric) Barnard (Scheidsrechter)Beuk, de
    3 okt. 10:00Auto Smeeing/BDC D1 (g)WeHaVe D1 (g)Sporthal Beukendal
    3 okt. 13:00DSG DC1 (d)WeHaVe DC1# (d)DSG/Sportpark Sloten (V)
    3 okt. 13:30Zaanstreek HS2 (h)WeHaVe HS1 (h)Zaanstreek/Sportpark Jagersveld (V)
    5 okt. 20:00Omega DMW1 (d)WeHaVe DMW1 (d)Omega/Sportpark Blankensteijn (V)
    9 okt. 20:20WeHaVe DS1 (d)WPK/Westlandia DS2 (d)J. (Joop) Bakkenes (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    10 okt. 11:10VOS HC1# (h)WeHave/ASV HC1# (h)VOS/Sportpark Bataaf (V)
    10 okt. 12:10WeHaVe DC1# (d)RKDES DC1# (d)P.R.J. (Johannes) Frimodig (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    10 okt. 13:25WeHaVe HS1 (h)Najaden HS1 (h)E. (Edwin) Hoving (Scheidsrechter)Sporthal Weespersluis
    16 okt. 19:30Nijhof/Broekland DS1 (d)WeHaVe DS1 (d)F.G.J. (Frans) Holleboom (Scheidsrechter), J.C. (Hans) Udo (Scheidsrechter)Nijhof Sporthal
    23 okt. 10:00Lelystad D1# (g)WeHaVe D1 (g)Rietlanden
    24 okt. 10:45Vriendschap/TOB E1 (g)WeHaVe E1# (g)Sporthal Elzenhagen
    24 okt. 11:45Vriendschap/TOB DC2 (d)WeHaVe DC1# (d)Sporthal Elzenhagen
    24 okt. 13:05ASC'91 HS1 (h)WeHaVe HS2 (h)Midland