• WeHaVe DS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenendaal, NatasjaOverige stafTeammanager
    Pijper, Bas deOverige stafTeammanager
    Strik, FriedOverige stafTeammanager
    Strik, FriedOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20:00 - 22:00 uur
    Donderdag 20:00 - 22:00 uur
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.WeHaVe DS1 (d) - Nijhof/Broekland DS1 (d)29 - 24
    8 mei.WPK/Westlandia DS2 (d) - WeHaVe DS1 (d)23 - 17
  • Poulestanden WeHaVe DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVBS DS122202059142816342
    2OBW DS122170554543710834
    3DFS Arnhem DS12213364784443429
    4Houten DS12213275094604928
    5Vido DS1211029439444-522
    6Nijhof/Broekland DS1229013473494-2118
    7WPK/Westlandia DS2228113477525-4817
    8DSOV DS1227114444454-1015
    9Nieuwegein DS1225512453515-6215
    10Green Park/Handbal Aalsmeer DS2217014398461-6314
    11Overwetering DS1226214417489-7214
    12WeHaVe DS1227015445518-7314
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hendriks, EmmySpelend teamlid
    Holster, Britt -Spelend teamlid
    Hoving, RachelSpelend teamlid
    Koops, FleurSpelend teamlid
    Meijer, AshleySpelend teamlid
    Meijer, SamanthaSpelend teamlid
    Rossum, Lisanne v.Spelend teamlid
    Wouters, MarjonSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WeHaVe DS1

    Dames Senioren (L)

    20,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd