• WeHaVe DS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenveld, SonjaOverige stafTeammanager
    Strik, FriedOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20:00 - 22:00 uur
    Donderdag 20:00 - 22:00 uur
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Havas DS1 (d) - WeHaVe DS1 (d)22 - 21
  • Poulestanden WeHaVe DS1 ( Hoofdklasse HK DS-E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS322181358545113437
    2Dongen DS122151657947810131
    3DFS Arnhem DS12215074944227230
    4Havas DS12213095124902226
    5S.C. Elshout DS12211384764651125
    6VENECO/VELO DS222110115905553522
    7GHV DS12211011443476-3322
    8Nieuwegein DS1228014442492-5016
    9WPK/Westlandia DS2227114509534-2515
    10Grote Feesten/U.S. DS2227015454554-10014
    11Wanbound/Handbal Houten DS1228014506614-10814
    12WeHaVe DS1225017447506-5910
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Biginski, JudySpelend teamlid
    Holster, BrittSpelend teamlid
    Hoving, RachelSpelend teamlid
    Meijer, AshleySpelend teamlid
    Meijer, SamanthaSpelend teamlid
    Rossum, Lisanne v.Spelend teamlid
    Steerneman, AnoukSpelend teamlid
    Thiry, ZennaSpelend teamlid
    Tijnagel, EstherSpelend teamlid
    Torsing, PeggySpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WeHaVe DS1

    Dames Senioren (L)

    20,32

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd