• WeHaVe HS2

  • WeHaVe HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Vermoolen, RenéOverige stafTeammanager
    Vos, RaymondOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Woensdag 19:30 - 21:00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 12:20WeHaVe HS2 (h) - LHV HS2 (h)Sporthal Weespersluis
    11 dec. 12:10BHC HS1 (h) - WeHaVe HS2 (h)De Zandzee
    18 dec. 11:55WeHaVe HS2 (h) - RKDES HS1 (h)Sporthal Weespersluis
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WeHaVe HS2 ( Poule NW HS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDES HS1440011263498
    2Lotus HS254019365288
    3BHC HS143109078127
    4Lelystad HS152129179125
    5WeHaVe HS23201696094
    6LHV HS242021029484
    7ASC'91 HS1500560105-450
    8Zaanstreek HS3600697170-730
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heide, Rens van derSpelend teamlid
    Heuvel, Guido van denSpelend teamlid
    Kuijl, MartinSpelend teamlid
    Makkinje, NandoSpelend teamlid
    Nap, RobSpelend teamlid
    Vermoolen, RenéSpelend teamlid
    Vos, RaymondSpelend teamlid
    Zuylen, René vanSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WeHaVe HS2 (h)

    VS

    LHV HS2 (h)

    04 december 202212:20 uur
    Sporthal Weespersluis zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WeHaVe HS2

    Heren Senioren

    23,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd