• WeHaVe HS1

  • WeHaVe HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eijken, Eli vanOverige stafTeammanager
    Frimodig, JohannesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Woensdag 19:30 - 21:00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 15:00Houten HS3 (h) - WeHaVe HS1 (h)Sporthal The Dome
    18 dec. 10:35WeHaVe HS1 (h) - S.V. Zeeburg HS1 (h)Sporthal Weespersluis
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WeHaVe HS1 ( 2e Klasse NW HS-2A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortissimo HS132109367265
    2Houten HS33201858054
    3WeHaVe HS13120696814
    4S.V. Zeeburg HS14202989354
    5US HS53111776983
    6Green Park/Handbal Aalsmeer HS4410379104-252
    7Atlantis Dronten HS120023757-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Doggers, Robert .Spelend teamlid
    Eijken, Eli vanSpelend teamlid
    Frimodig, JohannesSpelend teamlid
    Schneider, SanderSpelend teamlid
    Singstra, StefanSpelend teamlid
    Tijssen, RickSpelend teamlid
    Witteveen, RobinSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Houten HS3 (h)

    VS

    WeHaVe HS1 (h)

    04 december 202215:00 uur
    Sporthal The Dome zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    WeHaVe HS1

    Heren Senioren

    23,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd